Councillor Nagina Kauser

Councillor Nagina Kauser
03 May 2012
03 May 2012
Labour
Aston

Election History

ElectedRetiredReason
Thu 3 May 2012  

Party Representation History

Ward Representation History

Current Committee Memberships

Past Committee Memberships

CommitteeRoleJoining DateLeaving Date
Licensing Sub-Committee A Member19 May 201522 May 2018
Ladywood District Committee Member19 May 201531 December 2017

Current Outside Body Appointments

Not a current member of any Outside Body.

Past Outside Body Appointments

Not a past member of any Outside Body.

Personal Register of Interests

Meeting Declarations

DateTitleNotes
No records to display.
DateFromDescriptionValue
No records to display.