Licensing Sub-Committee B

19 May 2015 - onwards
Fixed
None
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Meetings

Members

PartyNameRoleMembership Dates
Labour
Councillor Diane Donaldson Chairman 26/05/2021 - current
Conservative
Councillor Adam Higgs Member 01/06/2018 - current
Labour
Councillor Saddak Miah Member 26/05/2022 - current
Katy Townshend
katy.townshend@birmingham.gov.uk
0121 303 1555

Other Information