Licensing Sub-Committee C

19 May 2015 - onwards
Fixed
None
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Meetings

Enter date to display meetings from
(dd/mm/yyyy)
Enter date to display meetings to
(dd/mm/yyyy)
Scheduled Meeting DateStart TimeEnd TimeVenueStatus 
Page 15 of 15, Displaying meetings 141 to 142 of 142 meetings found in selected date range
14 September 202013:30TBCOn-line meetingScheduled
23 September 202014:00TBCOn-line meetingScheduled 

Members

The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
Select this option to also display any retired members.

Elected Members

PartyNameRoleMembership Dates
Liberal Democrats
Councillor Neil Eustace Member 22/05/2018 - current
Labour
Councillor Mike Leddy Chairman 19/05/2015 - current
Labour
Councillor Martin Straker Welds Member 21/05/2019 - current
Gwin Pountney
gwin.pountney@birmingham.gov.uk
0121 675 7356

Other Information