Licensing Sub-Committee B

19 May 2015 - onwards
Fixed
None
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Meetings

Enter date to display meetings from
(dd/mm/yyyy)
Enter date to display meetings to
(dd/mm/yyyy)
Scheduled Meeting DateStart TimeEnd TimeVenueStatus 
Page 14 of 14, Displaying meetings 131 to 131 of 131 meetings found in selected date range
22 September 202010:00TBCOn-line meetingScheduled 

Members

The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
Select this option to also display any retired members.

Elected Members

PartyNameRoleMembership Dates
Labour
Councillor Nicky Brennan Member 21/05/2019 - current
Conservative
Councillor Adam Higgs Member 01/06/2018 - current
Labour
Councillor Nagina Kauser Chairman 01/06/2018 - current
Baljinder Samra
baljinder.samra@birmingham.gov.uk
0121 675 5853

Other Information