Licensing Sub-Committee A

19 May 2015 - onwards
Fixed
None
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Meetings

Enter date to display meetings from
(dd/mm/yyyy)
Enter date to display meetings to
(dd/mm/yyyy)
Scheduled Meeting DateStart TimeEnd TimeVenueStatus 
Page 19 of 19, Displaying meetings 181 to 182 of 182 meetings found in selected date range
21 September 202010:00TBCMeeting cancelled only objection withdrawnScheduled 
28 September 202010:00TBCOn-line meetingScheduled 

Members

The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
Select this option to also display any retired members.

Elected Members

PartyNameRoleMembership Dates
Conservative
Councillor Bob Beauchamp Member 19/05/2015 - current
Labour
Councillor Phil Davis Chairman 21/05/2019 - current
Labour
Councillor Mary Locke Member 21/05/2019 - current
Baljinder Samra
baljinder.samra@birmingham.gov.uk
0121 675 5853

Other Information